Sosyal Yardımlaşma Vakfı KPSS 60 Puanlı Personel Alımında Son gün!

Sosyal Yardımlaşma Vakfı KPSS 60 Puanlı Personel Alımında Son gün!

Diyarbakır Hani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafında geçtiğimiz haftalarda bir ilan duyurusu yayımlanmış, bünyesine  Büro Görevlisi (2) ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) alımı yapacağını açıklamıştı.

Şimdi ise Diyarbakır Hani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı başvuruları sona eriyor. 21 Nisan 2017'de başlayan başvurular kapsamında bazı şartlara uygun olan adaylar, kuruma şahsen başvurularını tamamlamaya devam ediyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR
Diyarbakır Hani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na  askerlikle ilişkisi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak,  4 (Dört) yıllık Üniversiteden mezun olmak, en son ÖSYM tarafından yapılan işe alım sürecinde geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, ihtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından yabancı dil bilmek, işaret dili bilmek,bilgisayar programları kullanabilmek şartların uyan adaylar başvuru yapabiliyor.
 
Diyarbakır Hani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımına başvurular kurumun kendisinden gerekli belgeler ile yapılacak. başvuru için son gün 4 Mayıs 2017! ADAYLARIN ellerini çabuk tutması gerekiyor.

Diğer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımları için takipte kalınız. Memur personel alımlarına dair bilgilendirmelere KPSSCAFE'den erişim sağlayabilmektesiniz. Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4297670/sosyal-yardimlasma-vakfi-kpss-60-puanli-personel-aliminda-son-gun