Binlerce Kişi Başvuruyor! Açıktan Devlet Memuru Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'nın Açıktan Devlet Memuru alımı için başvuru sürecinde son günlere giriliyor. YSK resmi internet sayfası ve devlet personel başkanlığı'ndan geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda kurumun 549 memur alımı yapacağı söz konusu alımlar için başvuruların internet üzerinden gerçekleşeceği ve 16 Mart 2018 tarihine kadar süreceği belirtilmişti.

İlk günlerde başvuru sorunu yaşayan adaylar yavaş yavaş başvuru işlemlerini tamamlarken, henüz başvuru yapamayan adaylarda www.ysk.gov.tr adresi üzerinden başvurularını yapmaya çalışıyor. YSK'nın açıkladığı 549 kişilik kontenjan içerisinde mühendis, istatistikçi, teknisyen, sekreter, zabıt katibi , V.H.K.İ , santral memuru, şoför gibi pozisyonlar yer alıyor. YSK memur alımına başvuru yapacak adayların KPSS'ye girmiş olması ve en az 70 puan alması bekleniyor.

Açıktan devlet memuru alımı başvuru ekranı ve başvuru şartlarına göz atmak için lütfen TIKLAYIN.Diğer memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmek için grubumuza katılabilir, bu grupta kadın-erkek adaylarla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Grup üyeliği başvurusu için TIKLAYIN.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4296180/binlerce-kisi-basvuruyor-aciktan-devlet-memuru-alimi-basvurulari-sona-eriyor