Nufüs Dairelerine 2158 TL Maaşlı 1545 MEMUR Alımında Süreç Başladı (KPSS 60 Puan)

İçişleri Bakanlığı 2158 TL Maaşlı 1545 Personel Alımında Süreç Başladı 

İçişleri Bakanlığı'nın nüfus dairelerine çok sayıda yüksek maaşlı personel alacağını daha önce sizlere aktarmıştık. Alımlarda süreç başladı. BAŞVURULAR www.icisleri.gov.tr adresi üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

ALIM SÜRECİ VE GEREKLİ ŞARTLAR
İçişleri Bakanlığı'na bu hususta 928 lisans mezunu, 617 önlisans mezunu toplam 1545 sözleşmeli büro personeli alımı yapılacak.

İçişleri Bakanlığı alımları sözlü sınavlar ile yapılacak olup, sınavlar Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya , Trabzon, Diyarbakır, Erzurum illerinde yapılacak. Adayların KPSS'den en az 60 puan alması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinin (A) bendinde belirtilen nitelikleri taşıması, En az önlisans mezunu olması, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması gibi şartlara uyması şart.

Alım yapılacak olan şehirler, eğitim durumları ve pozisyon sayıları alttaki gibi sıralanarak uzun bir liste halinde devam ediyor;

BAŞVURULAR NE ZAMANA KADAR NEREDEN YAPILIR?
BAŞVURULAR 15 ile 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesinden online olarak yapılabilecek.

İLAN METNİ VE TÜM DETAYLAR
Daha fazla bilgi ve Kurum tarafından yayımlanan ilan metni için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

Gelişmelerden haberdar edeceğiz. Ücretsiz haber alma imkanı! 

Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız 

ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız 

android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4296166/nufus-dairelerine-2158-tl-maasli-1545-memur-aliminda-surec-basladi-kpss-60-puan