En Az Lise Mezunu 383 Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı (KPSS 60 Puan Şartı ile)

TCDD personel alımı başvuru ekranı açıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz gün DPB'de personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından toplamda 383 personel alımı yapılacağı bildirildi. Yayımlanan duyuruda pesonel alımı için başvuru ekranının 12 Aralık günü açılacağı belirtilmişti. 12 Aralık gününün gelmesi ile adayların internet üzerinden arayışları başladı. Biz de Kpsscafe.com.tr olarak ilana başvuru yapacak adaylar için başvuru adımlarına haberimizde yer verdik.

Alınacak Personeller

Tren Teşkil İşçisi, Mühendis, Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü olmak üzere TCDD bünyesine toplamda 383 personel alımı yapılacak.

Başvuru Adımları

İlana başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Başvuru yapacakadyaların öncelikle İŞKUR kaydının olması gerekmektedir. İŞKUR kaydı olmayan adaylar https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx adresinden kayıt açabilirler. İŞKUR kaydı açtıktan sonra adaylar aşağıda verilen adımları takip ederek TCDD personel alımı başvuru ekranına ulaşabilir.

Adaylar aşağıdaki bağlantı adresini açarak bu ekrana ulaşacaktır. Bu ekranda 1'le gösterilen yere TCDD yazarak ARA butonunu tıklayın. Öte yandan başvuru yapacağınız İl ve eğitim düzeyi seçeneklerinden filtreleme de yapabilirsiniz.

ARA butonunu tıkladıktan sonra alt kısımda TCDD personel alımı ilanları sıralanacaktır. Başvuru yapmak istediğiniz ilanı tıklayıp aşağıdaki kısımdan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

TCDD personel alımı başvuru şartları için TIKLAYIN

TCDD personel alımı başvuru ekranı için TIKLAYIN

Memur personel alım ilanları yayımlandığı anda haberdar olmak için ;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> tıklayın

KPSSCAFE ios uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> tıklayın

Kpsscafe.com.tr  | Ankara - ÖZEL HABER

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295879/en-az-lise-mezunu-383-personel-alimi-basvuru-ekrani-acildi-kpss-60-puan-sarti-ile