Gaziantep'te Sokakta Silah Sesleri! Vatandaşların Üzerine Av Tüfeği ile Rasgele Ateş Edildi

Gaziantep'te Sokakta Silah Sesleri! Vatandaşların Üzerine Av Tüfeği ile Rasgele Ateş Edildi 

Gaziantep'te kimliği belirsiz motorsiklet üzerindeki bazı kişiler bayram alışverişi yapan halkın üzerine bilinçsizce saldırıda bulundu.

Motosikletli iki kişi av tüfeği ve tabanca ile vatandaşlara ateş etti ve 5 kişiyi yaraladı. Yaralıların birinin durumu ağır. Olay üzerine çağırılan polis ve ambulans ekipleri olay yerine gelmeden kayıplara karışan motosikletli iki saldırgan, şimdi polis ekipleri tarafından her yerde aranıyor.

Yaralı vatandaşların ise Zekeriya Melikşah, Tülay Gülderen, Dilek Demir, Dilan Demir ve Yağmur Çobanoğlu isimli kişiler olduğu açıklandı. Hastanede tedavileri devam ediyor. 1 kişinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Gündem haberleri, eğitim haberleri, memur haberleri ve alım ilanlarına anında erişim sağlamak için bizi takip etmeye devam ediniz. Sosyal medyadan bizlere ulaşabilir, mobil uygulamalarımızı ücretsiz bir şekilde cep telefonunuza yükleyerek her an her yerde haberdar olabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR |ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295596/gaziantepte-sokakta-silah-sesleri-vatandaslarin-uzerine-av-tufegi-ile-rasgele-ates-edildi