Başbakanlık Yüksek Maaşlı Personel Alıyor! Başvurular için Yarın Son Gün !

Başbakanlık Yüksek Maaşlı Personel Alıyor! Başvurular için Yarın Son Gün !

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Bilişim Personeli alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar resmi internet sayfasından ve Devlet Personel Başkanlığı'ndan geçtiğimiz haftalarda yayımlanan bilişim personeli giriş sınav ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için son gün yarın...

T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı için yapılan duyuruda 5 sözleşmeli personel alınacağı başvuruda bulunmak isteyen adayların KPSS 'ye girmiş olması gerektiği ve genel başvuru şartlarının yanı sıra pozisyonlara göre özel niteliklere de sahip olması gerektiğine vurgu yapılmıştı.

Başvurular T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Oğuzlar Mah. Mevlana Bulvarı No: 145 P.K: 06520 Balgat - ANKARA – TÜRKİYE adresine şahsen yapılıyor. Başvurular için gerekli belgeler ve alıma dair tüm detayları barındıran Personel alım duyurusuna aşağıdaki linke tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Başbakanlık Personel Alım Duyurusu için lütfen TIKLAYINIZ

Kamu personeli alımları, gündemden gelişmeler, son dakika haberleri ve daha da fazlası için lütfen TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295574/basbakanlik-yuksek-maasli-personel-aliyor-basvurular-icin-yarin-son-gun