Skandal İtiraf Canlı Yayında Geldi: Önce Tecavüz Etti Sonra..

İşadamı Sabri Altunbay isimli kişinin evinin önünde 12 kurşunla öldürülmesi skandalı, Müge Anlı'nın programında ortaya çıktı.

Müge Anlı'nın progrmaında gelen itiraf ile ortaya çıkan olay şu şekilde gelişti: Arif-Havva Çatal çifti, kızları Safiye Ünlübaş’ın bulunması için Müge Anlı’nın programına başvuru yaptı. İki çocuk annesi 23 yaşındaki kadın aranırken, canlı yayına bağlanan akrabalarından biri skandalı ortaya çıkardı. Canlı yayına bağlanan akraba, “Safiye kayınbiraderi Recep Ünlübaş ile Çorlu’da kol kola geziyor. Bir akrabamızdan 200 bin lira istemişler” dedi. Programa ikilinin birlikte çekilmiş bir de fotoğrafını göndererek bunu kanıtladı.

KOCAM TANIŞTIRDI

Bunun üzerine Safiye Ünlübaş ve kayınbiraderi Recep Ünlübaş canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu. Bunun ardından ikili, stüdyoya kadar geldi. Hakkında yönlendirilen iddiaları yalanlayan Safiye Ünlübaş, cinayeti şu sözlerle itiraf etti:

"Kocam kumar oynayan biriydi. Eve patronu Sabri Altunbey’i getiriyordu. Bir gün yine patronunu getirdi. Sabri bey bana ‘bundan sonra kocanın maaşını sana vereceğim’ dedi. Kocam da onayladı. Buna bir anlam veremedim. Sonraki günler Sabri Bey eve gelip gitmeye başladı. Bir keresinde bana tecavüz etti. kocama söyleyemedim. Sabri beyle ilişkim oldu. Bunu daha sonra kocam duydu. Bana ‘onu öldüreceğim, seni de boşayacağım’ dedi. Daha sonra Sabri Bey’in öldürüldüğünü duydum. Kocam ortadan kayboldu. Ben de hayatından endişe edip kayınbiraderimle görüştüm ve kocamı bulmak için birlikte Çorlu’ya gittim."

Canlı yayında gelen bu itirafın ardından Safiye Ünlübaş ile kayınbiraderi Recep Ünlübaş, stüdyoya gelen polis ekipleri tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295308/skandal-itiraf-canli-yayinda-geldi-once-tecavuz-etti-sonra