Medipol Mega hastanesi Personel Alımı yapıyor!

Medipol Mega hastesinde görevlendirilmek üzere Medipol Mega hastesin tarafından yapılan duyuru ilanında personel alımı yapılacağını duyurdu. başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır

Medipol Mega hastesin tarafından yapılan duyuru ilanında şu ifadelere yer verildi.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. 
Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubunun Türkiye' deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.

En az ilkokul mezunu, Ameliyathane yardımcı sağlık personeli / hasta bakımı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, Hastaların kişisel bakımıyla ilgilenecek Ekip çalışmasına uyumlu

İŞ TANIMI

Hasta transferlerinde hastaların taşınmasına yardım edilmesi, Hasta bakımı, pozisyon değişimi sırasında hemşireye destek verilmesi.

Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere‘’Hasta Bakıcısı’’ adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Başvuru İçin Tıklayınız

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295122/medipol-mega-hastanesi-personel-alimi-yapiyor