Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Memur Alacak! ( KPSS ŞARTI VAR! )

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Memur Alacak! ( Başvurular Ne Zaman Başlayacak?)

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'nın 300 adet Vergi Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağına ilişkin resmi bilgilendirme Devlet Personel Başkanlığı ve Maliye Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden yayımlanmıştı. İlgili duyuruda ataması yapılacak 300 Vergi Müfettiş Yardımcısı alımı için düzenlenecek sınava 2015 ve 2016 KPSS'ye girmiş adayların ( KPSSP40, KPSSP54 , KPSSP57 en az 80 puan , diğer şartlar için resmi duyuru linkine tıklayın) başvurabileceği belirtilmişti.

YAZILI SINAV NE ZAMAN YAPILACAK?

Yazılı sınav 3-4 Haziran 2017 tarihlerinde Ankara'da sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 4 oturum halinde gerçekleştirilecek. Giriş sınavının yazılı bölümüne hak kazanan adayların listesi e-Devlet kapısı ve Maliye Bakanlığı'nın resmi internet sitesiyle Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'nın www.vdk.gov.tr adresinden yayımlanacak.

BAŞVURU SÜRECİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sınav başvuruları 24 Nisan 2017 ile 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunun doldurulması suretiyle yapılacak.

VERGİ DENETİM KURULU BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI RESMİ DUYURUSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295108/vergi-denetim-kurulu-baskanligi-300-memur-alacak-kpss-sarti-var