3 İl 1250 Bekçi Alıyor-Başvuru İçin son Saatler (En Az Lise Mezunu ve KPSS Şartsız)

3 Valilik tarafından Devlet Personel Başkanlığına Kasım ayı başında yollanan resmi yazıda, İlçe Emniyet Müdürlükleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu adaylar arasından KPSS şartsız toplamda 1250 bekçi alımı yapılacağı açıklandı.

Bursa Valiliği 250 Bekçi Alımı

Bursa Valiliği tarafından yayımlanan ilanda 250 bekçi alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak personeller İlçelerde istihdam edilecek.

Samsun Valiliği 250 Bekçi Alımı

Samsun Valiliği tarafından yayımlanan ilanda 250 bekçi alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak personeller İlçelerde ve İl merkezinde çarşı ve mahalle bekçisi pozisyonunda istihdam edilecek.

İzmir Valiliği 750 Bekçi Alıyor

İzmir Valiliği tarafından yayımlanan ve başvuru süresi uzatılarak ikamet şartı esnetilen ilanda 750 bekçi alımı yapılacağı bildirildi.

Kimler Başvurabilir?

Bekçi alımına T.C. vatandaşı olan, askerliğini yapmış ve 30 yaşını aşmamış olan, yukarıda verilen ikamet şartını taşıyor olan, görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan, en az 167 cm boyunda olan ve herhangi bir hastalığa bağlı olmaksızın, beden kitle indeksi 18 (dahil) ile 27 (dahil) arasında olan adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru Şekli

İlanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte alım yapan İllerin İlçe Emniyet Müdürlüklerine şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

# Nüfus cüzdanı,
# Mezuniyet belgesi,
# Askerlik durum belgesi,
# 6 adet fotoğraf,
# Adli sicil belgesi,
# İkamet belgesi,
# Hazırlık okuyanlar için hazırlık okuduğuna dair belge.

Memur alımı haberlerinden anında haberdar olmak için;

ndroid uygulamamız ---->>> tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295089/3-il-1250-bekci-aliyor-basvuru-icin-son-saatler-en-az-lise-mezunu-ve-kpss-sartsiz