Garanti Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alım İlanları

Türkiye'nin en önemli bankalarından olan Garanti, eleman alımlarına devam ediyor. Siz de Garanti Bankası eleman alımlarına, aşağıdaki niteliklere sahipseniz başvuru yapabilirsiniz. Kariyerinize Garanti'de devam edebilirsiniz.

 Genel Nitelikler: BONUS - MILES & SMILES - FLEXI - MONEY - AMEX markalarını başarıyla yöneterek sektöründe lider olan şirketimizde yer almak isteyecek, alacağı satış ve pazarlama eğitimleri ile satış kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyebileceğine inanan    En az meslek yüksekokul mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Diksiyonu düzgün Konaklamalı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Maaş + primle çalışacak tecrübeli ve yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:

Garanti Bankası kredi kartlarının hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının başvurularını almak. Türkiye’nin en büyük bankası Garanti Bankası yeni yayınladığı ilan ile lise mezunu personel alımı yapacaktır. Türkiye’nin en büyük bankası Garanti Bankası yeni yayınladığı ilan ile lise mezunu personel alımı yapacaktır. Özellikle alım konusunda son derece titiz bir banka olan Garanti Bankası, alımlarını büyük ölçüde üniversite mezunlarından yapmaktadır. Bu ilanında ise lise mezunu alımı yapacaktır. Alımını yapacağı elemanlarını büyük bir özenle seçen firma, seçtiği elemanlarına da bazı kurslar yani eğitimler verecek ve öyle sahaya sürecektir.
Garanti Bankası lise mezunu personel alımı kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza 15 kişilik bir alım çıkıyor. Alımlarına da birçok şart koşan Garanti Bankası bu şartları yerine getiren kişileri işe alacaktır. Aksi halde herhangi bir alım yapılmayacaktır.

ŞARTLAR

- En az lise mezunu olmak, - Diksiyonu düzgün olmak, - İnsanlarla iletişimde sorun çekmemek, - Erkekler için askerlikten muaf olmak, - Her çalışma saatine uyum sağlayabilmek, - Maaş ve prim ile çalışmayı kabul edecek olan kişiler aranmaktadır.
Garanti Bankası lise mezunu personel alımı bu şartlarla yapılacak olup, bunlar haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Sadece bunları yerine getiren 15 kişiyi alacak olan Garanti Bankası alımlarını, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Konya ve Trabzon illerinde yapacaktır. Daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyenler ise aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

Başvuru Bağlantısı

http://www.kariyer.net/garanti-odeme-sistemleri/kredi-karti-satis-temsilcisi-is-ilani-i1424442/

Türkiye'nin en önemli bankalarından olan Garanti, eleman alımlarına devam ediyor. Siz de Garanti Bankası eleman alımlarına, yukarıdaki niteliklere sahipseniz başvuru yapabilirsiniz. Kariyerinize Garanti'de devam edebilirsiniz.

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4295054/garanti-bankasi-en-az-lise-mezunu-personel-alim-ilanlari