Mardin'de Çatışma Çıktı! Yaralılar Var

Mardin'de Çatışma Çıktı! Yaralılar Var

Mardin'in Nusaybin İlçesi'ne bağlı Koruköy'ünde 20 Şubat 2017 tarihinde öğle saatlerinde meydana gelen çatışma PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonlar sırasında çıktı.

Koruköy'de 11 Şubat'tan bu yana başlatılan sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Güvenlik güçleri bölgede kapsamlı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Çatışma'da 1 adet PKK'lı terörist ölü olarak ele geçirildi. Bunun yanında PKK'nın çok sayıda mühimmatı da çatışma bölgesinde ele geçirildi. Çatışmada bir güvenlik görevlisi yara aldı.

11 Şubat 2017 tarihinden beri devam eden sokağa çıkma yasağı vesilesi ile güvenlik güçleri halka yiyecek yardımı yaptı. Sağlık ekipleri köylüyü tedavi etti ilaçlarını verdi.

20 ŞUBAT'ta çıkan çatışma sonrası olay yerindeki çalışmalar ve operasyonlar tüm hızı ile devam ediyor. Gelişmelerden ve terör ile mücadelede gelişen olaylardan haberdar olmak için takipte kalınız.

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   İOS MOBİL uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız ANDROİD MOBİL uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4294777/mardinde-catisma-cikti-yaralilar-var