6. Motorlu Taşıt Sürücü Sınavı Tamamlandı Sınav Kolay Mıydı Zor Muydu?

6. Motorlu Taşıt Sürücü Sınavına giren adaylar sınav sonrası ktirik yapmaktalar.

6. Motorlu Taşıt Sürücü Sınavı bu hafta sonu yani 17 Aralık 2016 tarihinde tamamlanmış olup, sınava binlerce aday katılmıştır. 

100 soru üzerinden değerlendirilen sınav kapsamında adayların 70 puan alması yeterli olmaktadır. Sınavda 60 dakika boyunca ter döken adaylar ehliyet alabilmek için kıyasıya yarışmıştır. Sınav 4 dersten meydana gelmiş olup bu dersler ile soru sayıları bu şekilde hazırlanmıştır;
İlk yardım 12 soru, 
Trafik 23 soru, 
Motor 9 soru, 
Trafik adabı 6 soru olmak üzere adaylara 50 soru sorulmuştur. 

Sınav Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşın!
Sizce 6. Motorlu Taşıt Sürücü Sınavı kolay mıydı zor muydu? Hangi dersin sorularında zorlandınız? 60 dakika olan sınav süresi size yeterli geldi mi? Sınavda bir üsulsüzlük olduğuna dair algıya kapıldınız mı? 6. Motorlu Taşıt Sürücü Sınavı hakkındaki tüm düşüncelerinizi, önerilerinizi ve yorumlarınızı bu haberin altında 6. Motorlu Taşıt Sürücü Sınavına giren diğer adaylar ile paylaşabilirsiniz. 

Tüm sınav haberleri, sınav yorumları ile sonuçları, kamuya personel alımları, ekonomi haberleri ve çok daha fazlası için KPSSCAFE'yi sosyal medya hesapları olan Facebook ve Twitter ile mobil uygulamaları olan android ile ios'tan takip edebilirsiniz.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4294277/6-motorlu-tasit-surucu-sinavi-tamamlandi-sinav-kolay-miydi-zor-muydu