Jandarma Uzman Erbaş (Komando) Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Mülakatlar Nasıl Olacak?

On binlerce adayın büyük bir merak ve heyecanla beklediği Jandarma Genel Komutanlığı en az lise mezunu ee askerlik şartsız uzman erbaş alımı başvuruları 13 Kasım 2017 saat 17.00 itibariyle sona erdi. Başvuruların sona ermesinin ardından adaylar, sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. Peki Jandamra uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarına nasıl ulaşabilirim? Uzman Erbaş mülakatları nasıl oluyor? Jandarma uzman erbaş alımında mülakat süreci nasıl işliyor? Cevaplar yazımızın devamında..

14-28 Kasım

14 ile 28 Kasım tarihleri arasında adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmaları yapılır. Yapılan araştırma sonucu olumlu çıkan adaylar mülakatlara çağrılır.

1 Aralık'a Kadar

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının sona ermesinin ardından adaylara 1 Aralık tarihine kadar tebliğ yapılacak ve sınav tarihleri adaylara duyurulacak.

4 Aralık ve Sonrası

Sonuçların 1 Aralık'a kadar açıklanmasının ardından adaylar 4 Aralık ve devam eden tarihlerde mülakatlara alınacak.

Sağlık Kurulu

Mülakatların tamamlanmasının ardından başarılı olan adaylar, sağlık kurulu raporu için hastaneye sevk edilecek ve hastaneden alınan rapor Jandarma Genel Komutanlığına gönderilecek.

Mülakatlara Getrilecek Evraklar

Mülakatlar

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALIMI MÜLAKATLAR DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sonuçlar açıklandığı anda haberdar olmak için;

150 BİN ÜYE ! MEMUR ADAYLARI BURADA! TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MEMUR YARDIMLAŞMA GRUBUNA SENDE KATIL, AKLINDAKİ SORULARI SOR! KATILIM İÇİN TIKLAYIN

android uygulamamız ---->>> tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Instagram hesabımız için-- >>> tıklayın

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4294269/jandarma-uzman-erbas-komando-basvuru-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-mulakatlar-nasil-olacak