Kemal Kılıçdaroğlu "Yapılan Saldırının Hesabını Soralım" dedi

Kemal Kılıçdaroğlu, dün yaşanan Çağlayan'da ki Adliye Saldırısında Şehit olan Savcı Mehmet Selim Kiraz olayı ile ilgili konuştu. Bu olayın hesabının sorulması gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, hükümete yüklendi.

Kemal Kılıçdaroğlu Sağduyuya Davet Etti.

 CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün Çağlayan Adliyesi'nde yaşananlardan dolayı üzüntülerini dile getirerek, halka sağduyu çağrısında bulundu. Yayın yasağından dolayı dün paylaşamadığımız haberle ilgili olarak Kılıçdaroğlu:
"Görevi başında şehit düşen savcımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Kederli ailesi ve tüm Türkiye'nin başı sağolsun... Şehit savcımızın eşine ve İstanbul Başsavcısı'na telefonda söylediğim gibi; yapılan saldırının hesabını sormak boynumuzun borcudur! Bu vahim olayın daha da vahim sonuçları olmaması için değerli halkımızı sükunete ve sağduyuya davet ediyorum. Yaşadığı her başarısızlığın ardından CHP'yi suçlaması bile, bulunduğu koltuğun Davutoğlu'na ne kadar büyük geldiğini göstermektedir. Davutoğlu'nu artık bir çocuk gibi mızmızlanmayı bırakıp, bulunduğu makama yakışır şekilde davranmaya davet ediyorum" dedi. Haber Şefi

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4294068/kemal-kilicdaroglu-yapilan-saldirinin-hesabini-soralim-dedi