Menteşe SYDV KPSS'den 60 Puan Şartı ile Personel Alımında Süreç Sona Eriyor

Menteşe SYDV KPSS'den 60 Puan Şartı ile Personel Alımında Süreç Sona Eriyor 

Muğla Menteşe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın KPSS'den en az 60 puan ile yapacağı muhasebe personeli alımlarına sürecin sonuna geliniyor.

BAŞVURULAR kurumun kendisinden şahsen yapılıyor. Gerekli belgeler ile beraber yapılan başvurular 24 Nisan 2017 tarihinden itibaren alınmayacak. Adayların başvuruda bulunabilmek için bazı şartlara sahip olması gerekiyor. En önemli şart ise KPSS'den en az 60 puana sahip olmak olarak adayları bekliyor.

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR? kimler başvuru yapabilir?
Muğla Menteşe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, adaylarında Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak, İlan tarihi itibariyle son 3 aydır Muğla ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. Genel Muhasebe bilgisi sahibi olduğunu kanıtlayıcı belge sunmak şartlarını görebilmek istiyor.

Muğla Menteşe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın muhasebeci alımına dair detayları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web sayfasındaki SYDV ALIMLARI kısmından öğrenebilir, kurum ile birebir iletişime geçebilirsiniz. BAŞVURULAR İÇİN SON TARİH 24 NİSAN 2017! 

Muğla Menteşe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi diğer SYDV ilanlarına alttaki linklerden erişim sağlayabilirsiniz.

Gürpınar SYDV Yüksek Maaşlı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı (Yılda 2 İkramiye)

Hani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı KPSS Düşük Puan ile Kamu Personelleri Alımı

Personel, işçi, memur alım ilanlarını kolayca takip etmek adına grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4293846/mentese-sydv-kpssden-60-puan-sarti-ile-personel-aliminda-surec-sona-eriyor