TÜBİTAK MAM Büro Memuru ve Şoför Alımı Yapıyor (KPSS Girmiş Olmak Yeterli)

TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ'nin İŞKUR işbirliği ile hazırladığı ilan duyurusu doğrultusunda kuruma personel alımları yapılacak.

TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ'ne alınacak olan personellerin KPSS sınavına girmiş olması yeterli. KPSS PUAN ŞARTI bu ilan için geçerli değil. TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ personel alım ilanlarına terör ile mücadelede yaralanmış kişiler müracaat edebilecek. Alınacak olan personeller Gebze'de çalıştırılacak.

TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ'ne alınacak olan personel pozisyonları büro memuru ile şoför olarak açıklandı. Alım şartları ve istenen nitelikler her pozisyon için farklılık gösteriyor.

ARANAN ŞARTLAR;
ŞOFÖR ALIMI İÇİN; Enaz 5(beş) yıllık (E) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC ve Pisikoteknik belgelerine sahip olmak, enaz 4 (dört) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, yoğun iş ortamına uyum sağlayabilmek
BÜRO MEMURU İÇİN; Enaz 2 (iki) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, organizasyon ve planlama becerisine sahip olmak, yoğun telefon, randevu ve e-posta trafiğini yönetebilmek, iletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün olmak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, yoğun iş ortamına uyum sağlayabilmek, bilgisayar ofis programlarını (outlook,word,excel vb.)kullanmayı bilmek.

BAŞVURULAR;
TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ'nde personel olmak için başvurular başladı. Başvurular 30 Ocak 2017'de sona erecek. Daha fazla bilgi almak için İŞKUR il müdürlüklerine ve resmi web sayfasına erişebilirsiniz. BAŞVURULAR İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden yapılacak. Daha fazla ilan duyurusu görebilmek için lütfen TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4293795/tubitak-mam-buro-memuru-ve-sofor-alimi-yapiyor-kpss-girmis-olmak-yeterli