Başbakan Yıldırım:" Sonuç Ne Olursa Olsun Milletimizin Kararı Başımızın Tacıdır"

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım Oyunu İzmir'de kullandı. 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım,  İzmir Menderes Gölcükler Adnan Olcay Ortaokulu'nda Anayasa Değişikliği Referandumu için oyunu kullandı.

Oy verme işlemlerinin sonrasında basın mensuplarının karşısına geçen Binali Yıldırım, "Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Şimdi işimize gücümüze bakacağız. Bugün Türkiye'nin her köşesinde , 81 ilimizde vatandaşlarımız, huzur içerisinde, kardeşlik içerisinde, medeni bir şekilde oylarını kullanıyorlar. Akşam olup sandıklar açılınca sonuçlar ortaya çıkacak. Çıkacak sonuç ne olursa olsun, başımızın tacıdır, milletimizin verdiği karar en güzel karardır. Teşekkür ediyorum" dedi.

Seçim yasakları kalktığı ve sonuçlar gelmeye başladığı anda cep telefonu ile bildirim alabilmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Sandıklar doğu illerinde saat 16.00, batı illerinde 17.00 itibariyle kapanacak. Daha sonra oy sayım işlemleri başlayacak. Seçim işlemleri olmadığı ve sadece iki seçenek olduğu için oy sayım işlemlerinin kısa sürmesi ve YSK tarafından kısa sürede sonuçların açıklanması bekleniyor.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4293698/basbakan-yildirim-sonuc-ne-olursa-olsun-milletimizin-karari-basimizin-tacidir