Saldırıyı Terör Örgütü IŞİD Üstlendi ! Katliam Yerinden Yeni Fotoğraflar !

Terör Saldırısının Gerçekleştiği Yerden Yeni Fotoğraflar ! Saldırıyı Terör Örgütü IŞİD Üstlendi 

İngiltere Başbakanı May, tüm dünyada ortak olarak canlı yayınlanan basın toplantısında İngiltere'nin Manchester kentini kana bulayan teröristin kimliğinin belirlendiğini açıkladı.

BBC, tarafından geçilen bilgiye göre 23 yaşındaki bir erkeğin saldırıyla bağlantılı olduğu gerekçesiyle gözaltına alındığı öğrenilirken, Başbakan May'ın açıklamasından kısa bir süre sonra saldırıyı terör örgütü IŞİD üstlendi.

Başbakan Binali Yıldırım'da terör saldırısıyla ilgili bugün açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Bu saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerine baş sağlığı diliyoruz ve bu saldırıyı en ağır ifadelerle kınıyoruz.

Teröristler arasında herhangi bir sınırlama yaparsa, teröristleri iyi kötü diye kategoriye ayırırsak terörle mücadelede zaafiyet devam eder. Günümüz dünyasında her yer tehdit altında, kimse benim ülkem güvenli diyemez.Böyle denirse, bir zaafiyet ortaya çıkar. Bundan böyle, yakın işbirliğini daha da arttırmamız gerekiyor." dedi.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika haberleri, ekonomi haberleri ve çok daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4292974/saldiriyi-teror-orgutu-isid-ustlendi-katliam-yerinden-yeni-fotograflar