Arzu Erdem 40 Bin Atama ve Kadro Talebini TBMM'ye Taşıdı

Memur, işçi, emekli, taşeron ve memur adaylarının seslerini duyurması ile toplumun büyük bir kesimi tarafından çok sevilen MHP'li Milletvekili Arzu Erdem, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında sözleşmeli öğretmenlerin eş özrü ve kadro sorununu gündeme getirirken 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere 40 bin atama müjdesinin gelmesi için hükümete çağrıda bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmaya ait görüntüleri paylaşan MHP'li Arzu Erdem, videoya şu notu düştü:

"24 Kasım'da öğretmenlere 2 müjde vermek için mücadele ediyoruz: 1-Sözleşmeli Öğretmenlere EŞ ÖZRÜ ve KADRO müjdesi, 2-Ataması yapılmayan öğretmenlere ise 40 BİN ÖĞRETMEN ATAMA"

Öğretmenler Sosyal Medya'da Buluştu

Atama bekleyen öğretmenler #40BinÖğrAtamasıMecliste hashtagı altında desteklerinden dolayı Arzu Erdem'e teşekkürlerini iletirken atama için de seslerini yetkililere duyurmaya çalıştı.

TÜM MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

150 BİN ÜYE ! MEMUR ADAYLARI BURADA! TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MEMUR YARDIMLAŞMA GRUBUNA SENDE KATIL, AKLINDAKİ SORULARI SOR! KATILIM İÇİN TIKLAYIN

android uygulamamız ---->>> tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Instagram hesabımız için-- >>> tıklayın

Kpsscafe.com.tr   | Ankara

- KPSS Cafe, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4292964/arzu-erdem-40-bin-atama-ve-kadro-talebini-tbmmye-tasidi