Polis Haftası Öncesi PÖH Alımı Müjdesi Bekliyorlar ! Haksızlar mı?

Polis Haftası Öncesi PÖH Müjdesi Bekliyorlar !

Aylar oldu, Sn. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu , yüz binlerce gencin PÖH konusundaki müjde beklentilerine sessiz kalalı. 

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yeni pöh alımlarında kadınlara kontenjan ayıracağını, KPSS şartsız ve lise mezunları arasından yapılabileceğini (Burası bile belirsiz hala net bir açıklama yapılmadı, yönetmelikler bir yana , ne olup ne biteceğini adaylar bilmiyor) biliyorlar, fakat kaç kişilik bir alım yapılacak, kadın kontenjanı nasıl olacak, başvurular ne zaman alınacak, en doğru soru aslında PÖH alımı yapılacak mı? bu sorular hala yanıtsız. Adaylar bize bu sorularla ilgili bilgimiz olup olmadığını soruyor.

Türkiye'nin 6 milyon aylık ziyaretçisiyle en sevilen memur adayları sitesi olarak  Sn. Bakanımız terörle mücadelenin en üst düzeye çıktığı şu aylarda kahraman Polis Özel Harekatlarımıza mesai arkadaşları alımı yapılacağını müjdelese de bizlerde siz değerli ziyaretçilerimize bu konuda güzel haberi iletebilsek.

Önümüzdeki ay Kahraman Polis Teşkilatımızın polis haftasını kutlayacağız, umarız o günlere kadar sizlerle yüzünüzü güldürecek bir haberi paylaşmış oluruz.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Emniyet bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4292918/polis-haftasi-oncesi-poh-alimi-mujdesi-bekliyorlar-haksizlar-mi