Son Dakika: Konya'da Düğün Dönüşü Kaza!  İlk Bilgiler Geldi

Son Dakika: Konya'da Düğün Dönüşü Kaza!  İlk Bilgiler Geldi 

Son DAKİKA: Konya'da düğünden dönen vatandaşları taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu 20 kişi yaralanırken, kazadan önce yolcuların, Muğla'da yaşanan faciayı şoföre hatırlatarak dikkatli sürmesi konusunda uyarılarda bulunduğu öğrenildi.  

Son Dakika! Adana'dan Aydın'a düğünden dönen vatandaşları taşıyan Sinan Ç yönetimindeki otobüs, Konya-Kadınhanı karayolunda devrildi. Kazada , otobüs içerisindeki 41 kişiden aralarında şoför Sinan Ç'ninde bulunduğu 20 kişi yaralanırken, olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılardan üçünün hayati tehlikesi bulunduğu bildirildi.

Yolculardan bazıları, olay yerindeki muhabirlere, kaza öncesinde dünkü faciayı şoföre hatırlattıklarını ve dikkatli sürmelerini söylemediklerini dile getirirken, sürücünün Konya'daki kazadan önce bir kaza riski daha atlattığı ve yolculara 'bir sorun yok, dikkatliyim' dediği öne sürüldü.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika ghelişmeleri, ekonomi haberleri ve çok daha fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4292557/son-dakika-konyada-dugun-donusu-kaza-ilk-bilgiler-geldi