18 Haziran 2016 LYS Felsefe Sınav Soruları Cevapları ve Yorumları(LYS Felsefe Zor muydu, Kolay mıydı?)

2016 LYS felsefe sınavı nihayet son buldu.

ÖSYM tarafından 18 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirilen LYS Felsefe sınavı sonlandı.

Sınava giren adaylar sınavda bazı sorularda biraz zorlandıklarını söylediler. Peki size göre 2016 LYS Felsefe sınavı kolay mıydı, zor muydu?

Ülke genelinde gerçekleştirilen Lisans Yerleştirme Sınavı Sosyal Bilimler derslerinden biri olan Felsefe sınavına ait sorular cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detayları kpsscafe.com.tr'de bulabilirsiniz.

2016 LYS Felsefe Soruları ve Cevapları (Link Aktif Değildir)

ÖSYM'nin 18 Haziran 2016 Cumartesi sabahı saat 10.00'da gerçekleştirilen 24 soru sorulan LYS Felsefe bölümüne ait sorular ve cevaplar ÖSYM tarafından yayınlanır yayınlanmaz eş zamanlı olarak kpsscafe.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sınavda adaylara Felsefe testinde 24 soru soruldu.

Birçok aday şuan 2016 LYS Felsefe sınavının kolay mı, zor mu olduğunu tartışıyor ve soruların cevabını arıyor.

2016 LYS Felsefede sizce Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangi sorular kolaydı? Sınav süresi yeterli oldu mu, soruları yetiştirmekte zorlandınız mı?

Sizlerde konu hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilir ve 2016 LYS Felsefe sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer yorum yapacak olan sınava giren arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sınava giren tüm adaylara kpsscafe.com.tr olarak geçmiş olsun der ve başarılar dileriz.

kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4292102/18-haziran-2016-lys-felsefe-sinav-sorulari-cevaplari-ve-yorumlarilys-felsefe-zor-muydu-kolay-miydi