KYK, 4.Yedek Başvuru Sonuçlarını Açıkladı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan Kredi Yurtlar Kurumu, başvuru sonuçlarını adaylara iletti! 

Kredi Yurtlar Kurumu, farklı şehirlerde eğitim gören ve kalacak yerleri olmayan öğrencilere konaklama imkanı sağlıyor. Bunun yanında günlük yiyecek ihtiyaçlarını da karşılıyor KYK. Başvurular geçtiğimiz günlerde sonlanmıştı. Sonuçları 28 Eylül 2016 tarihinde açıklandı! 

Kredi Yurtlar Kurumu 2016-2017 Dönemi 4.Yedek Yurt Sonuçlarını öğrenebilmek için lütfen BURAYA tıklayınız.

Başvuru sonuçlarında ilk önce asil liste yurtlara yerleştirildi. Ardından yedek listede yer alan öğrenciler ek kontenjanlara göre yurtlara yerleştirilecek.

Kredi Yurtlar Kurumu, KYK.NET sayfası üzerinden Kredi Yurtlar Kurumu 2016-2017 Dönemi 4.Yedek Yurt Sonuçlarını açıkladı! Kredi Yurtlar Kurumu bu sonuçlar için özel bir panel oluşturdu. Adaylar sonuçlarını TC Kimlik numarası, cilt no, aile sıra no ve sıra no ile güvenlik kodunu doğru şekilde kutucuklara yazarak öğrenebilecek.

Kredi Yurtlar Kurumu 2016-2017 Dönemi 4.Yedek Yurt Sonuçlarını öğrenebilmek için lütfen BURAYA tıklayınız.

Kredi Yurtlar Kurumu burs sonuçları da öğrenciler tarafından heyecan ile bekleniyor. KYK burs başvuruları Ekim ayında başlayacak. Burslar öğrencilere Kasım ayında verilmeye başlanacak. Konu hakkındaki Kredi Yurtlar Kurumu açıklaması için lütfen BURAYA tıklayınız. 

Tüm eğitim haberlerini eğitim haber sitemiz aracılığı ile en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Önemli haberlerin cep telefonunuza bildirim halinde gelmesini isterseniz, android uygulamamızı yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medyadan da bizleri takip edebilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4291383/kyk-4yedek-basvuru-sonuclarini-acikladi