MHP Genel Başkanı'ndan Koray Aydın'ın İstifasıyla İlgili Açıklama 'Yeni İstifalar Geliyor Mu?'

MHP Genel Başkanı'ndan Koray Aydın'ın İstifasıyla İlgili Açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , partisinin genel merkezinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gündemdeki konulara değinen MHP Lideri, basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.Milliyetçi Hareket Partisi'nde genel merkezin tutumundan dolayı istifa ettiğini ve Meral Akşener liderliğindeki yeni partiye geçeceğini açıklayan Koray Aydın'la ilgili soruya yanıt verdi.

Devlet Bahçeli , "İstifa tek taraflı bir tercihtir. Bu tercihte bulunan kişiye tercihinden dolayı saygı duymak gerekir. Partimiz açısından hayırlı olmuştur. 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili, bugünden adres , kimlik sunan birilerini hava boşluğuna atıyor, yerine geçmenin planını yapıyor" demektir.

MHP Lideri, yeni istifalar gelir mi? Meral Akşener'in partisine geçecek MHP'liler olacak mı? şeklindeki soruya 'Gelirken gördüğünüz üzere kapı açık, giren girer, çıkan çıkar." dedi.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4290975/mhp-genel-baskanindan-koray-aydinin-istifasiyla-ilgili-aciklama-yeni-istifalar-geliyor-mu