Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı Başvuruları Sürüyor (Yüksek Maaş - İkramiye)

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı Başvuruları Sürüyor (Yüksek Maaş - İkramiye)

İzmir Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, bünyesine 3 adet  Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi katmaya hazırlanıyor.

İzmir Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 5 Nisan 2017 tarihinde kurumuna personel alacağını kamuoyuna açıkladı. Gerekli tüm bilgileri adayların erişimine sundu. SYDV kurumlarına alınan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlilerine yüksek maaş ve yılda iki kez ikramiye ödemesi yapılıyor.

ADAYLARIN SAHİP OLMASI GEREKEN ŞARTLAR NELERDİR?

İzmir Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi adaylarında aradığı çok sayıda şart bulunuyor. Bunlar T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını bitirmemiş olmak, En az B sınıfı ehliyetli olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmak olarak sıralanarak devam ediyor.

BAŞVURU VE ALIM SÜRECİ 

BAŞVURULAR 17 NİSAN 2017 TARİHİNDE SONA ERECEK. Başvurular kurumun kendisine şahsen ve resmi web sayfasından online olarak yapılıyor. Daha ayrıntılı bilgi için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm personel, işçi, memur alımı haberleri ve gelişmeleri için takipte kalınız. Facebook Memurlar etkileşim grubumuza katılmak için --->tıklayınız En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız için ----> tıklayınız android uygulamamız için lütfen buraya ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4290906/sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi-personel-alim-ilani-basvurulari-suruyor-yuksek-maas-ikramiye