3 Bakanlık KPSS'li ve KPSS Şartsız On Binlerce Personel Alımı Yapacak ( Polis , Asker , Memur )

3 Bakanlık KPSS'li ve KPSS Şartsız On Binlerce Personel Alımı Yapacak ( Polis , Asker , Memur )  

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli ve kadrolu personel alımları konusunda sizlerden gelen talepler doğrultusunda güncel ilanları derlemeyi sürdürüyoruz. An itibariyle kamuya en yüksek alım MSB tarafından gerçekleştiriliyor. Milli Savunma Bakanlığı, Subay ve Astsubay alımı için başvuru süreci sona erse de 20 binin üzerinde askeri personel alımı için (Sözleşmeli er, uzman erbaş) başvurular toplanmaya devam ediyor.  Bir diğer dikkat çeken duyuru Emniyet Genel Müdürlüğü'nden gelmişti. Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sitesinden 21. POMEM kapsamında 13 bin öğrenci alımı yapılacağı duyurulmuştu.

ADALET BAKANLIĞI VE POLİS AKADEMİSİNDEN BAŞVURU TARİHLERİ KONUSUNDA DUYURU BEKLENİYOR

Polis Akademisi Başkanlığı'nın polis alımı duyurusunda alımlara önlisans adaylarının da başvuru yapabileceği, kadın ve erkek adaylar arasından 13 bin polis adayı öğrenci alımı gerçekleştirileceği belirtilmişti. Beklenen ve müjdesi gelen fakat sayısı belirsiz ilan olarak göze çarpan 'Adalet Bakanlığı İnfaz ve Koruma Memuru (İKM) Alımı ' resmi ilanı henüz yayımlanmadı fakat önümüzdeki günlerde hatta bugün bu ilanın yayımlanması söz konusu olabilir. Adalet Bakanı Sn. Abdulhamit Gül, Kurban Bayramı tatilinden sonra twitter üzerinden yaptığı açıklamada Cezaevlerine personel alımı yapılacağını ilan için çalışmaların sürdüğünü dile getirmişti.

BİR ÇOK KURUM PERSONEL ALIMI İÇİN İLANA ÇIKTI

Dikkat çeken bu alımların yanı sıra DHMİ, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, MKE, DSİ, gibi kurumlar da ilan yayımladı.Diğer Kamu Personeli Alımları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

TÜM İLANLARA VE HABERLERE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜM MEMUR ALIM İLANLARI CEP TELEFONUNUZA GELSİN İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

DİĞER MEMUR ADAYLARIYLA TANIŞMAK, FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK VE SOHBET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4290695/3-bakanlik-kpssli-ve-kpss-sartsiz-on-binlerce-personel-alimi-yapacak-polis-asker-memur