Trabzon'da Bu Sabah Faciadan Dönüldü! Herkes Şoka Uğradı!

Trabzon'da Bu Sabah Faciadan Dönüldü! Herkes Şoka Uğradı!

Trabzon'un Ortahisar İlçesine bağlı Pelitli Mahallesinde sabah saatlerinde Toplu Konutların bulunduğu bir sitede istinat duvarı çöktü. Çökmenin sabah saatlerinde meydana gelmesi bir faciayı önlerken, enkaz altında bir çok otomobilin kaldığı bildirildi.

Pelitli'de bulunan Toplu Konutlar'a ait bir sitede istinat duvarı sabah saat 06.00 civarında çöktü. Çöken duvarın altında çok sayıda otomobil kaldığı öğrenilirken, ölen ya da yaralanan olmaması sevindirdi. Otomobili çöken istinat duvarı altında kalan vatandaşlardan Aslan Yavuz, "Sabaha karşı büyük bir gürültüyle dışarı çıktım.

Çöken duvarın altında benimde arabam kaldığını gördüm. Şu ana kadar ölen ya da yaralanan yok” derken, site sakinlerinden Bahattin Keleş de sabaha karşı büyük bir gürültüyle uyanarak dışarı çıktığını ifade ederek "Büyük bir gürültü duyunca kendimi hemen dışarı attım. Arabamın çöken yerin altında kaldığını gördüm. Duvarda daha önce herhangi bir çatlak yoktu" dedi. Jandarma , Belediye ve AFAD ekipleri bölgede inceleme çalışmalarını sürdürüyor.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4290421/trabzonda-bu-sabah-faciadan-donuldu-herkes-soka-ugradi