Sosyal Medya Provakatörlerinin Yeni Yalanı "Çağlar Çorumlu Öldü"

Çağlar Çorumlu Öldü İddiaları Gerçek Değil

Türkiye'nin sevilen oyuncularından Çağlar Çorumlu'nun kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği yönündeki iddialar gerçek değil. Sosyal medyada bazı sayfalarda Çağlar Çorumlu Öldü başlığı ile çıkan haberlerin hiç birisi gerçeği yansıtmıyor. Ünlü oyuncunun bir reklam çekimi sırasında fenalaştığı ve kalp krizi geçirdiği Hürriyet'in internet sayfasından duyurulmuştu, bunu fırsat bilen sosyal medya hainleri her zaman olduğu gibi bir sanatçıyı daha öldürme derdine düştüler. Sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu, evinde dinlendiği öğrenildi.

Çağlar Çorumlu, yıllarca çeşitli film ve dizilerde boy göstermiş fakat onun asıl yükselme noktası Güldür Güldür Show'daki Şevket Hoca tiplemesi olmuştu. Oyuncu burada bir sağlıkçıyı canlandırıyor ve izleyenlerden gelen abuk , subuk sorulara siniri elverdiği kadar yanıt vermeye çalışıyor.

4 Aralık 1977 Amasya Doğumlu olan Çağlar Çorumlu , Cem Yılmaz'la birlikte rol aldığı Pek Yakında isimli sinema filmindeki performansıyla eleştirmenlerden olumlu not almıştı. Oyuncu kariyeri boyunca bir çok tiyatro eserinde rol almış, çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Kendisine Kpsscafe.com.tr ailesi olarak sağlık sıhhat dileriz.

Kpsscafe.com.tr | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4290355/sosyal-medya-provakatorlerinin-yeni-yalani-caglar-corumlu-oldu