22. Dönem POMEM Başvuru Ücreti Belli Oldu (Hangi Bankaya Yatırılacak?)

22. dönem POMEM polis alımı başvuru ekranı açıldı. Başvuru ekranının açılması ile başvuru ücreti de belli oldu.

Polis Akademisi Başkanlığından yapılan son dakika açıklamasında 22. dönem POMEM 10 bin polis alımı için ön başvuruların alınmaya başlandığı belirtildi. Ancak açıklanan fahiş başvuru ücreti polis adaylarının tepkisine neden oldu. 21. dönem POMEM polis alımında 75 TL olan başvuru ücreti, 22. dönemde 100 TL'ye çıkartıldı.

Polis Akademisi'nden yapılan açıklamada başvuru ücreti ve başvuru ücretinin yatırılacağı banka ile hesaba ilişkin şu bilgilere yer verildi:

"İnternet üzerinden ön başvuru yapan adaylar tarafından sınav başvuru ücreti olan 100.00 TL (Yüz) 12 Mart 2018 saat 09:00’dan 23 Mart 2018 saat 17:00’a kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “22. Dönem POMEM Giriş Sınavı” isimli hesaba yatırılacaktır.

b)   Sadece Halkbank şubelerinden ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırılabilecektir.

c)   Halkbank’ın internet bankacılığından ve diğer bankaların, internet bankacılığı ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırma işlemi yapılmayacaktır.)

d)   Adaylardan başvuru esnasında istenen belgeler kapsamında “sınav ücretinin yatırıldığına dair banka dekontu” istenildiğinden ADAYLARIN SINAV ÜCRETİNİ YATIRIRKEN KENDİ ADINA KENDİ T.C. KİMLİK NUMARASI İLE BİRLİKTE, “22.DÖNEM POMEM GİRİŞ SINAVI” için ücret yatırdıklarını belirterek sınav ücretini yatırmalarını ve alınan dekontun şahsen başvuru evrak teslimi sırasında yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

UYARI: EMNİYET TEŞKİLATI PERSONELİNDEN ŞEHİT VEYA VAZİFE MALULÜ OLANLARIN EŞ VEYA ÇOCUKLARI SINAV ÜCRETİ YATIRMAYACAKTIR.

ADAYLAR TEPKİLİ

100 TL'lik başvuru ücreti polis adaylar tarafından tepki ile karşılandı. Adaylar başvuru ücretinin önceki dönem yapılan alımla aynı olmasını istiyor. Siz de aşağıda bulunan yorum kısmına bu konudaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

POMEM POLİS ALIMI BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN

POLİS, ASKER, MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz

Facebook grubuna katılım  için TIKLAYIN.

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA - ÖZEL HABER

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4290277/22-donem-pomem-basvuru-ucreti-belli-oldu-hangi-bankaya-yatirilacak