3. Ordu Astsubay Orduevi KPSS ŞARTSIZ İşçi Alımı Yapıyor (İŞKUR ile Başvuru İmkanı)

Erzincan 3. Ordu Astsubay Orduevi'nce İŞKUR aracılığı ile yapılan açıklama ile kuruma 1 adet temizlik görevlisi alımı yapılacak. Başvurular başladı.

Erzincan 3. Ordu Astsubay Orduevi, İŞKUR işbirliği ile hazırladığı ilan duyurusunu İŞKUR resmi web sayfasında 7 Şubat 2017 tarihinde yayımladı. Yayımlanan ilan duyurusunda gerekli tüm açıklamalar adaylara iletildi.

PERSONEL ALIM SÜRECİ

3. Ordu Astsubay Orduevi'nin personel alım ilanına tüm adayların içinde Terör ile mücadelede yaralanan kişiler de başvuru yapabilecek. Kuruma alınacak olan 1 adet temizlik görevlisinde bazı şartlar aranıyor. Adayın en az ilköğretim mezunu en fazla lise mezunu şart. Alımlar kura ile yapılacak ve kura işlemi 20 Şubat 2017 tarihinde saat 10.00 ile 11.00 arasında gerçekleşecek.

BAŞVURULAR 
BAŞVURULAR İŞKUR il müdürlüklerinden ve resmi web syafasından kolayca yapılabilecek. SON BAŞVURU TARİHİ 16.02.2017 OLARAK AÇIKLANDI. Daha fazla bilgi için İŞKUR il müdürlükleri ile iletişim kurabilir, resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek isterseniz ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek isterseniz---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4288965/3-ordu-astsubay-orduevi-kpss-sartsiz-isci-alimi-yapiyor-iskur-ile-basvuru-imkani