Milli Savunma Bakanlığı Daimi İşçi Alım İlanı

 Milli Savunma Bakanlığı KPSS 60 puan şartı ile daimi işçi alımında bulunacak.

Milli Savunma Bakanlığı 24 Kasım 2015 tarihinde toplamda 4 kişinin alınacağı 2 daimi işçi alım ilanı yayınladı. MSB tarafından yayınlanan ilan ile Milli Savunma Bakanlığı Adana Tedarik Bölge Başkanlığı ve İstanbul Çatalca 15'inci İkmal Merkezi Komutanlığı’na işçi alımı gerçekleştirilecek.

MSB personel alımı kapsamında bugün 2 İlan yayınladı. İlanlardan biri Adana Tedarik Bölge Başkanlığı ve diğeri ise; 15'inci İkmal Merkezi Komutanlığı bünyesine oldu. 2 İlan toplamında toplam 4 işçi istihdam edilecek. Aşağıda ilan metni ile ilgili detayları sizlere açıklamaya çalışacağız.

 MSB Adana Tedarik Bölge Başkanlığı

MSB Adana Tedarik Bölge Başkanlığı beden işçisi ve meydancı olarak 3 işçi alımı gerçekleştirecek. 2 Alım içinde en üst eğitim seviyesi ortaokul olarak belirtildi. Alım kura yöntemi ile gerçekleşecek ve kura 9 Aralık 2015 tarihinde saat 15.00’da çekilecek. Başvurular ise İŞKUR aracılığı ile yapılacak. MSB Daimi işçi alımı kapsamında başvurular bugn itibariyle başladı ve 4 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

15'inci İkmal Merkezi Komutanlığı

MSB 15'inci İkmal Merkezi Komutanlığı sürekli işçi alımı kapsamında toplamda 1 kişi istihdam edilecek. Alı beden işçisi olarak yapılacak ve en üst eğitim seviyesi lise mezunu olarak belirtildi. KPSS den en az 60 puan alma şartı aranıyor ve sözlü sınav geçerli olacak. Başvurular Yine Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) ile yapılacak. Bugün başlayan başvuru 2 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Aşağıda bulunan linklerden Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) İşgücü İstem formuna erişim sağlayabilirsiniz.

MSB Adana Tedarik Bölge Başkanlığı Form TIKLAYINIZ

15'inci İkmal Merkezi Komutanlığı Form TIKLAYINIZ

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4288815/milli-savunma-bakanligi-daimi-isci-alim-ilani