Jandarma GK JÖH-JÖAK Alım Sürecinde Son Gün Yoğunluğu! (2017/5 uzman erbaş alımı)

Jandarma GK JÖH-JÖAK Alım Sürecinde Son Gün Yoğunluğu!

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Özel Harekat Jandarma Emniyet Asayiş alımı yapıyor. Başvurular 21 Nisan 2017'de sona eriyor.

Jandarma Özel Harekat Jandarma Emniyet Asayiş alımı 20 Mart 2017 tarihinden beri devam ediyordu. Şimdi ise başvuruların tamamlanmasına sayılı saatler kaldı. Başvurular https://app1.jandarma.tsk.tr/pts_aday/aday.aspx web sayfasından online olarak yapılıyor.

GEREKLİ TÜM ŞARTLAR
İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Özel Harekat Jandarma Emniyet Asayiş alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların  T.C. vatandaşı olmak, erkek olmak, en az lise mezunu olmak, 25 yaşını bitirmemiş olmak, terhisinin üzerinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş olmak, en az 1.64 cm boyunda olmak, Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak, askerlik hizmetini yapmış veya 20 Eylül 2017 tarihine kadar terhis olabilecek durumda olmak ŞARTLARına birebir uyması gerekiyor.

BAŞVURULAR
İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı askeri personel alım ilanın başvuruların online olarak yapılabileceğini, son günün 21 Nisan 2017 tarihi olarak belirlendiğini yukarıda söylemiştik. BAŞVURU yapmak isteyen adayların tüm şartlara uyum sağlayıp başvuru sürecinde başvurularını tamamlaması gerekiyor. AKsi takdirde başvurular kabul edilmeyecektir. Jandarma Genel Komutanlığı 2017/5 uzman erbaş alım ilanı başvurularına dair daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen kurumun resmi web sayfasında göz atınız.

Personel, işçi, memur alım ilanlarını kolayca takip etmek adına grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4288744/jandarma-gk-joh-joak-alim-surecinde-son-gun-yogunlugu-20175-uzman-erbas-alimi