Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak? Acun Survivor 2018'in Kadrosunu Açıklamaya Başladı

Yayınlandığı her sezon büyük beğeni toplayan ekranların en sevilen yarışma programı Survivor'da bu yıl sürpriz yaşandı.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalının sevilen yarışması Survivor'ın bu sene farklı bir konsept ile izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi. Survivor Allstar ve gönüllüler takımının yarışacağı yarışmada kadro yavaş yavaş belli olmaya başladı. Survivor'u büyük bir heyecan ve merakla bekleyen izleyiciler ise kadroyu araştırmaya başladı.

Acun Ilıcalı, Survivor tarihine damga vuran 3 hırsılı kadın yarışmacı Nagihan Karadere, Merve Aydın ve Sema Aydemir'in 2018'de gerçekleşecek Survivor'da olacağını açıkladı.

Twitter hesabı üzerinden attığı mesajda Acun Ilıcalı, 2018 Survivor yarışması için şu bilgileri verdi: Survivor2018 ’de bir ilk yaşanacak demiştik, All Starlar yeni Gönüllüler’e karşı... İşte bu yılın All Starlar kadrosuna dahil olan 3 isim; Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın. Hepsine başarılar diliyorum..

Sema Aydemir Kimdir?

Survivor yarışmasının 2017 yılında yayımlanan programında ekranlarda hırsı ile gördüğümüz Sema Aydemir başarılı bir atlet. Survivor adasında finale kadar gelmeyi başaran Sema Aydemir ödülü gönüllüler takımından Ogeday Girişken'e kaptırmıştı.

Nagihan Karadere Kimdir

Survivor tarihinin en başarılı kadın yarışmacısı olarak gösterilen Nagihan Karadere özel hayatı ve adadaki 'beni kıskanıyorsun kızım' sözleri ile zihinlere kazınmıştı. Hırsının kurbanı olan Nagihan Karedere finalde elenmişti.

Merve Aydın Kimdir

Survivor'ın en başarılı bir başka kadın yarışmacısı olan Merve Aydın da bir atlet. Merve Aydın Survivor All Star yarışmasında da yer almıştı.

Survivor 2018'in Açıklanan 8 İsmi

Hilmicem İntepe

Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Murat Ceylan

Cumali Akgül

Turabi Çamkıran

Sema Aydemir

Nagihan Karadere

Merve Aydın

Survivor'un başlama tarihi henüz açıklanmadı. Açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4288409/survivor-2018-ne-zaman-baslayacak-acun-survivor-2018in-kadrosunu-aciklamaya-basladi