Hakan Şükür'ün Görüntüleri FETÖ'cüleri Çıldırtıyor!

Hakan Şükür'ün Görüntüleri FETÖ'cüleri Çıldırtıyor!

Eski Futbolcu ve AK Parti Milletvekili Hakan Şükür'ün sosyal medyada yayılan görüntüleri Fetullahçı Teröristleri Adeta çılgına eviriyor. FETÖ'nün önemli isimlerinden eski futbolcu Hakan Şükür, 15 Temmuz hain darbe girişiminden önce yurt dışına kaçmış ve orada saklanmaya başlamıştı.

Bir süre sonra Hakan Şükür'ün ABD'de bir cafe işlettiği ve lüks bir hayat sürdüğü ortaya çıkmıştı. Fetullahçı Teröristlerin zor günler yaşadığı bu zamanlarda Hakan Şükür'ün lüks içerisinde yaşaması örgüt içinde bölünmelere neden oldu. Hakan Şükür'le ilgili Teröristbaşı elebaşına çok sayıda şikayet gittiği iddia ediliyor. MİT ve Emniyet Kaynaklarının Fetullahçıların Gaybubet evlerine baskınları bir bir sürerken, Türkiye'den kaçamayan Fetullahçı Teröristler, yurt dışında lüks hayat süren örgüt militanlarının fotoğraflarına, videolarına artık tahammül edemiyor, öyle ki görüntülerle ilgili 'Bunların ne özelliği var bizi harcadınız, bunlar lüks hayat yaşıyor' şeklinde şikayetler gittiği iddia ediliyor.

Örgüt lideri FETO'nun da gözden çıkarılan teröristlerin şikayetlerinden bıktığı ve söz konusu isimlerle ilgili gelen şikayetlere çok sinirlendiği belirtiliyor.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4288147/hakan-sukurun-goruntuleri-fetoculeri-cildirtiyor