İstikrar Akademi Kpsscafe.com işbirliği ile Online Denemeler

2011 KPSS ye hazırlanan adaylara Kpsscafe.com dan bir dev hizmet daha. Kpsscafe.com & İstikrar Yayınları işbirliği ile siz değerli adaylara Eğitim Bilimleri,Genel Kültür ve Genel Yetenek Deneme Sınavları veriyoruz .Son zamanların en kaliteli ve iddialı yayınlarından olan İstikrar...

2011 KPSS ye hazırlanan adaylara Kpsscafe.com dan bir dev hizmet daha. Kpsscafe.com & İstikrar Yayınları işbirliği ile siz değerli adaylara Eğitim Bilimleri,Genel Kültür ve Genel Yetenek Deneme Sınavları veriyoruz .Son zamanların en kaliteli ve iddialı yayınlarından olan İstikrar Yayıncılık tarafından Kpsscafe.com üyelerine özel olarak hazırlanan gerçek sınav formatındaki deneme sınavlarına Online KPSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

09-10 Temmuz 2011 de gerçekleştirlecek olan KPSS öncesi adayların eksikliklerini görebileceği , nitelikli ve belirleyici olan bu sınavı ücretsiz ve üyeliksiz olarak , üstelik zaman eşliğinde sizlere sunuyoruz.

İstikrar Yayınları Genel Yetenek Deneme Sınavı

İstikrar Yayınları Genel Kültür Deneme Sınavı

İstikrar Yayınları Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı

Ayrıca Online Kpss sayfamızdaki binlerce soruyu çözmek için tıklayınız

Tüm adaylara bu stresli ve yoğun dönemde Kpsscafe.com olarak başarılar diliyoruz.

REKLAM:  İstikrar Akademi deneyimli ve uzman akademik kadrosu ile amacınıza ulaşmanız için Ankara Kızılay'da hizmetinize girmiştir.

İstikrar Akademi
Selanik 1 Caddesi No: 16 Sakarya / Kızılay /Ankara
Telefon (312) 431 05 10 / (507) 792 99 49


- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4287728/istikrar-akademi-kpsscafecom-isbirligi-ile-online-denemeler