Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçiçi İşçi Alımı Yapıyor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı web sayfasında yayımladığı duyuru ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini ilan etti.

Haberimiz aracılığı ile ilgili duyuruya ve ayrıntılarına göz atabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, duyuruda geçici işçi alım ilanının başvurularının 16 Haziran 2016 tarihinde başlayacağını, 17 Haziran 2016 tarihinde sona ereceğini belirtmiştir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 'ne geçiçi işçi alımı başvurusunda bulunacak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

İlan şartlarına göre ön aşamayı geçen adaylar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakata tabi tutulacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçiçi İşçi Alımı Hakkında tüm ayrıntılara ulaşabilmek için alttaki linkten bağlantı sağlayabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçiçi İşçi Alımı ilan dosyası için

TIKLAYINIZ.

Tüm eğitim kurumları personel alımları için için bizi takip etmeye devam ediniz. Önemli olaylar telefonunuza SMS bildirimi ile gelsin isterseniz lütfen kpss cafe mobil uygulamamızı telefonunuza yükleyiniz. Sosyal medya ve yorum kısmından fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4287533/recep-tayyip-erdogan-universitesi-gecici-isci-alimi-yapiyor