Milli Dayanışma Kampanyasına Destek Verenlerin Bir Kısmı ve Miktarları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milli dayanışma kampanyası başlatmasının ardından bir çok kişi kampanyaya destek vermeye başladı. Destek verenlerden bazıları ise şöyledir;

Devlet Bahçeli'de Bağış Yapıyor! Bahçeli Ne Kadar Bağış Yaptı?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız.

Haluk Levent'te Bağış Yapacak! Haluk Levent Ne Kadar Bağış Yaptı?

Ahbap olarak işimizi iyi yapıyorsak takdir edin, destekleyin ama yaptıklarımızı devlet kurumlarıyla lütfen kıyaslamayın canlarım

Ahbap, sadece STK olarak kendi görevini yapıyor. Bugün sayın Cumhurbaşkanımızın bağış çağrısına Haluk Levent olarak 30 bin tl ile ben de katılıyorum.

Mustafa Şentop bağış yapacak

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı olarak Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına ben de 5 maaşımla katılıyorum. Bu zor günleri birlik ve dayanışma içinde aşacağız inşaAllah.

Numan Kurtulmuş bağış yapacak

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek başlattığımız Milli Dayanışma Kampanyasına 3 aylık maaşımla destek veriyorum. Gün, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma günüdür.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı

Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu #bizbizeyeteriz kampanyasına; ben de 6 maaşımı bağışlıyorum. Ayrıca eşim de 13.000 TL değerindeki ziynet eşyalarını bağışlıyor.

Yekta Saraç

Cumhurbaşkanımız Muhterem tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına, şahsım ve bütün YÖK Üyeleri birer aylık maaşımızı bağışlayarak katılıyoruz.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen

Cumhurbaşkanımız @RTErdogan ’ın başlattığı ve Liderimiz
@dbdevletbahceli ’nin destek verdiği Milli Dayanışma Kampanyasına ben de 2 aylık maaşımı bağışlıyorum

Büyük Türk Milleti omuz omuza verince aşamayacağı engel yoktur.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Adem Korkmaz

Gün dayanışma günü, devlet millet el ele, omuz omuza verirsek, her zorluğun üstesinden geliriz. Milli Dayanışma Kampanyasına 1 maaşımı bağışlıyorum.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4287531/milli-dayanisma-kampanyasina-destek-verenlerin-bir-kismi-ve-miktarlari