Antalya'da Korkunç Olay: 2 Çocuk Annesi Kadın Çıplak Halde..

Tüyler ürperten haberin adresi Antalya oldu.

Alınan son bilgilere göre Antalya'nın Korkuteli ilçesinde ormanlık alanda gömülü ve çıplak halde bir kadın cesedi bulundu. 23 yaşındaki Dilara Kandak isimli kadına ait olduğu öğrenilen ceset, otopsi işlemi yapılmak üzere adli tıpa getirildi. Genç kadının cenazesini almaya gelenlerden teyzesi Şükran Koca'nın 'Kuzum seni çok aradık, bulamadık' şeklinde söylediği 0feryadı, yüre0kleri dağladı, onu sakinleştirmeye çalışan diğer teyzesi Fatma Çaltı ise baygınlık geçirdi.

Korkuteli'nde yaşadığı öğrenilen ve 2 çocuk annesi olan Dilara Kandak, geçtiğimiz 22 Ocak tarihinde ortadan kayboldu. Baba Mehmet Kandak, kızı için emniyete giderek kayıp başvurusunda bulundu. Çiftçilik yapan eşinden 2 yıl önce ayrıldığı öğrenilen genç kadının 2 çocuğuna ise babasının baktığı öğrenildi.

Aileye dün, Alaaddin Mahallesi Gölbent mevkiinde ormanlık alan içindeki tarlada vücudunun bir bölümü toprağa gömülmüş bir kadın cesedi bulunduğu yönünde bilgi verildi. Cesedi bölgede çobanlık yapan bir çobanın köpeğinin bulduğu ve çobanın hemen polise bilgi verdiği edinilen son dakika bilgileri arasında.

Polis ekipleri, yaşanan skandal sonrası bölgede geniş çağlı inceleme başlattı. Battaniyeye sarılmış ve çıplak halde toprağa gömülü vaziyette bulunan genç kadının elleri ve ayaklarının bağlı olduğu ileri sürüldü. Kandak'ın cesedi, Cumhuriyet avcısının incelemesi sonrası Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Sabah erken saatlerinde genç kadının yakınları adli tıp kurumuna geldi. Buraya gelerek cenazeyi almak için beklemeye başlayan aile büyük acı yaşadı. 24 Ocak tarihinden bu yana kayıp olduğu öğrenilen genç kadının teyzesi Şükran Koca, "Kuzum, seni çok aradık ama bulamadık' diye feryat etmesi yürekleri dağladı. Koca'yı sakinleştirmeye gelen diğer teyzesi Fatma Çaltı ise feryatları dayanamayıp baygınlık geçirdi.

Adli tıpta yapılan otopsinin ardından genç kadının cenazesi, ailesi ve yakınları tarafından, Korkuteli ilçesi İmrahor Mahallesinde toprağa verilmek üzere alındı.

Cumhuriyet savcılığı olayla ilgili geniş araştırma başlattı. Başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4287064/antalyada-korkunc-olay-2-cocuk-annesi-kadin-ciplak-halde