CTE En Az Lise Mezunu 25 Kadın 275 Erkek İKM Alımı Yapacak ( Hangi Şehirlere İKM Alınıyor?)

CTE En az Lise Mezunu 25 Bayan 275 Erkek İKM Alacak ( Hangi Şehirler için Alım Yapılıyor?)

Adalet Bakanlığı'nın geçtiğimiz günlerde yayımladığı personel alım duyurusuna adaylardan büyük ilgi var. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) tarafından yayımlanan ilana göre Cezaevlerine 300 İnfaz ve Koruma Memuru,  317 Katip, 215 Şoför, 43 Sağlık Memuru, 43 Aşçı, 32 Teknisyen, 28 Kaloriferci olmak üzere toplamda 978 Sözleşmeli personel alımı yapılacak.

İstanbul ve İzmir'e Yapılacak Toplamda 25 Bayan İKM Alımı Yapılacak

Bu alımların tamamı ve  İnfaz Koruma Memuru alımı ile ilgili şartlar ve daha fazlası için aşağıdaki linkleri takip etmeyi unutmayın. Peki hangi cezaevine ne kadar infaz ve koruma memuru alımı yapılıyor? Bayan alımı var mı? Bayan alımı oldukça sınırlı işte CTE tarafından paylaşılan tabloya göre İKM alımlarının dağılımı ;  Bakırköy'deki L Tipi Cezaevlerine toplamda 150 İKM Alımı yapılacak bunlardan 5 'i bayan olacak,  İzmir'deki Cezaevlerine toplamda 150 İnfaz ve Koruma Memuru alımı yapılacak, İzmir Kadın Kapalı Cezaevine 20 Bayan İnfaz ve Koruma Memuru alınacak.

Alımlarla ilgili onbinlerce adayla iletişime geçebileceğiniz facebook grubumuza siz de katılabilirsiniz . Katılım için TIKLAYINIZ.

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur alımı kpss cafe farkıyla anında cep telefonuma bildirim olarak gelsin diyorsanız  ( Android için TIKLAYINIZ, Apple iOS için TIKLAYINIZ)

Başvuru süreci ve diğer detaylara erişim sağlamak için lütfen TIKLAYINIZ.

Kpsscafe.com.tr | Ankara
 

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4286969/cte-en-az-lise-mezunu-25-kadin-275-erkek-ikm-alimi-yapacak-hangi-sehirlere-ikm-aliniyor