EÜAŞ En az lise mezunu 14 Engelli büro Personeli alımı yapıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğünce, EÜAŞ Genel Müdürlüğü'ne engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 14 engelli işçi alımı yapacağını duyuran İŞKUR engelli büro işçisi personeli aradığını resmi sitesinden duyurdu. Tekirdağ, Çanakkale ve istanbul merkezlerinde çalıştırılmak üzere toplamda 3 il için ilan veren EÜAŞ'nin adaylarda aradığı ilk şart ise en az lise mezunu gerekmektedir.

EÜAŞ Genel Müdürlüğünün duyurusunda şu ifadelere yer verildi.

İş Kurumuna başvuruda bulunacak adayların;

1- Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,

2- İlanda yazılı okul/bölüm mezunu olması,

3- Öncelik Belgesi olanların öncelik belgelerinin bulunması,

4- Engelli adayların sağlık kurulu raporunun bulunması, gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 katı aday sözlü mülakat sınavına girmek üzere noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilir.

Kura çekimi 02.03.2020 tarihinde  saat 14:00'da başlayacaktır. Sözlü sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, euas.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yoluyla ayrıca tebligat yapılmaz.

Çalışma adresi: EÜAŞ Genel Müdürlüğü Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu 7.km No:166 Çankaya ANKARA 

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

- KPSS Cafe, Engelli Alım bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4286644/euas-en-az-lise-mezunu-14-engelli-buro-personeli-alimi-yapiyor