Bu Güne Kadar Kaç Emekli Promosyon Aldı? Çalışma Bakanı Emekli Promosyonları Hakkında Konuştu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan EMEKLİ PROMOSYONU AÇIKLAMASI!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından yapılan açıklamalar kapsamında bu güne kadar kaç kişinin emekli promosyonunu alabildiği kamuoyuna açıklandı.

Bankalar tarafından emeklilere verilen emekli promosyonlarının 300 lira ile 450 lira arasında değişeceği hukümet tarafından açıklanmış, promosyoların Mart, Nisan Mayıs aylarında verileceği sözü verilmişti. Şuana kadar 4 milyon emekli promosyonunu bankalardan teslim aldı, cebine koydu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emekli promosyonları hakkında açıklamaları akabinde sorulara da cevaplar verdi. "Şu ana kadar kaç emekli promosyon ücretini cebine koydu ve şu ana kadar almamış olanların yapması gereken idari bir işlem var mı?" diyen basın mensuplarına "İmzalanan protokol dışında bankaların emeklilere hiçbir şart getiremeyecek. Şu ana kadar 4 milyonun üzerinde emeklimiz promosyonunu aldı. Tabii 11 buçuk milyon onların planlaması ve ödemelerinin planlarının yapılması için biz onlarla anlaşırken de bunu 'mart, nisan, mayıs aylarında ödenecek' dedik ve öyle de oldu." açıklamalarında bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu hala promosyon teslim almalarının devam edeceklerini açıkladı. Binlerce emekli bankalardan promosyonlarını almayı bekliyor.

Gelişmeler ve detaylar hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz. Takipte kalınız. Anında bilgi almak ve fikir alışverişi yapmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı indirip anında haber almak isterseniz ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4285896/bu-gune-kadar-kac-emekli-promosyon-aldi-calisma-bakani-emekli-promosyonlari-hakkinda-konustu