Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuruları Bitiyor!

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan duyurusu doğrultusunda kuruma 1 adet inşaat mühendisi alımı yapılacaktır.

Orman Genel Müdürlüğü, ilana başvuracak olan adaylarda bazı özellikler aramaktadır. Bu özellikler; İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans derecesinden mezun olmuş olması ve bu mezuniyet üzerinden 2 yıl geçmiş olması, İngilizceyi iyi biliyor olması, seyahat engelinin olması, çizim programlarını bilmesi ve Bingöl'de ikamet etmesi, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

Tüm personel alım ilanlarından an ve an haberdar olmak isterseniz Facebook grubumuza ücretsiz üye olunuz. Üyelik için TIKLAYINIZ.

Orman Genel Müdürlüğü personel alım ilanı başvuruları uzun zamandır devam etmekte olup, 03.01.2017 Salı günü Saat 10:00’da sonlanacaktır. Alımı yapıalcak olan personel Elazığ'da çalıştırılacaktır.

İnşaat Mühendisinin görevi; bina, baraj, havaalanı, köprü, yol, su kemerleri, liman, kanalizasyon, hızlı tren projeleri, metro gibi hizmet ve endüstri yapılarının planlanması, projelendirilmesinde çalışmak olarak söylenebilmektedir.

Orman Genel Müdürlüğü alım ilanı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ. 

Önemli kamuya personel alımlarından haberdar olmak için mobil uygulamamızı cep telefonunuza yükleyiniz. ÜCRETSİZ MOBİL UYGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4285717/orman-genel-mudurlugu-personel-alimi-basvurulari-bitiyor