KPSS'siz üniversiteye sağlık personeli alınacak! İşte detaylar...

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sağlık personel alımı yapılacağı açıklandı.

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü sağlık personeli alım ilanı başvuru şartları da aktarıldı.

ÜNİVERSİTEYE SAĞLIK PERSONELİ ALINACAK

Sağlık personel alım ilanında, "Üniversitemize 2547 Sayılı Kanun’un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen Fakülte ve Bölüme/Anabilim Dalı tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır. Profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Doktora Belgesinin Onaylı örneği, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Profesörlük Belgesinin Onaylı örneği, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan (onaylı tüm mezuniyet diplomaları dahil) altı (6) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir." denildi.

Ayrıca başvuru yapacak adayların başvuruları ile ilgili olarak, "Başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır." ifadeleri kullanıldı.

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4285556/kpsssiz-universiteye-saglik-personeli-alinacak-iste-detaylar