Yakılarak Öldürülen Kadının Kocasından Kan Donduran İfade

Korkunç habeirn bugünkü adresi Kırıkkale'nin Bahşili İlçesi oldu. 28 yaşındaki bir kadının yakılmış cesedi bugün sabah saatlerinde bulundu.

Yakılmış cesedin bulunmasının ardından başlatılan incelemede, yakılan kadının eşi S.V. isimli kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınıp emniyete götürülen bu kişinin verdiği ifade kan dondurdu.

Bahşili ilçesinde üzerine benzin dökülerek yanmış halde bulunan cesedin bir çocuk annesi 28 yaşındaki Ganime V. isimli kişiye ait olduğunun belirlenmesinin ardından gözaltına alınan eşi S.V., emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Bir eczanede çalıştığı öğrenilen 31 yşındaki S.V. isimli kişinin Emniyet'teki ifadesinde olaydan 5 gün önce öğle saatlerinde eve gittiğini, bu sırada eşinin de evde olduğunu ve gardıroptan bir başka adamın çıktığını iddia etti.

Gardıroptan başka bir adamın çıkması sonucu S.V., eşi ile bu nedenden dolayı tartıştığını, ancak birkaç gün sonra barıştıklarını, olay günü eşinin isteği üzerine benzinliğe giderek bir bidon benzin aldıklarını ileri sürdü. S.V. isimli kişi, verdiği ifadesinde "Benzin aldıktan sonra eve geldik ancak eşim arabada bir şey unuttuğunu söyleyerek tekrar aşağıya indi ve bir daha gelmedi. Kendisi psikolojik tedavi görüyordu. Bir süre sonra WhatsApp’tan beni görüntülü aradı, benzini kendi üzerine ve arabaya döktü. Daha sonra arabayı yakacağını söyledi. Arabayı ateşe verince kendisi de alev aldı. Daha sonra yayın kesildi. Korktuğum için polise gidip olanları anlatmadım" dedi.

Ganime V.’nin eşi S.V. ve 2 kişi Emniyet'teki ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, olayla ilgi soruşturma sürüyor.

Kpsscafe.com.tr |Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4285140/yakilarak-oldurulen-kadinin-kocasindan-kan-donduran-ifade