MEB Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Kayıt Yenileme İşlemleri Sona Eriyor

MEB Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Kayıt Yenileme İşlemleri Sona Eriyor 

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi 2'inci dönem kayıt yenileme işlemlerinde sona gelindi. Bugün mesai bitimine kadar öğrencilerin kayıt yenileme işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

MESAİ BİTİMİNE KADAR KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ YAPILABİLECEK

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi resmi internet sayfası üzerinden öğrenciler için son uyarı yapıldı. MEB AÖL resmi internet sayfasından yapılan duyuruda öğrencilerin bugün mesai bitimine kadar kayıt yenileme işlemlerini İl ve ilçelerde bulunan Halk Eğitimi Merkezi ile Meslekî Eğitim Merkezi Müdürlükleri aracılığıyla yapabileceği hatırlatıldı.

KAYIT YENİLEME SINAV BEDELİ 35 TL

2 'inci dönem kayıt yenileme sınav bedeli 35 TL olarak belirlenmişti, 30 TL'lik kısım MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne 5 liralık kısım Halk Eğitimi Merkezi veya Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü Okul Aile Birliklerinin vereceği banka hesap numarasına makbuz karşılığı ödenecek. Milli Eğitim Bakanlığı'nca yayımlanan kayıt yenileme kılavuzuna göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Kamu personeli haberleri ,gündem haberleri, ekonomi haberleri ve daha da fazlası cep telefonuma ücretsiz gelsin diyorsanız KPSS Cafe mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın...

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4284443/meb-acik-ogretim-lisesi-aol-kayit-yenileme-islemleri-sona-eriyor