105 Bin Açık İş İlanı Var! İş Arayanlara İŞKUR'dan Yeni Hizmet !

İş Arayanlara İŞKUR'dan Yeni Hizmet ! 105 Bin Açık İş İlanına Başvuru Artık Daha Kolay

İş Arayanlara İŞKUR'dan Yeni Hizmet Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın iletişim merkezi Alo 170 hattından İŞKUR'a kayıtlı 105 binden fazla açık iş ilanına başvuru yapılabiliyor.  İşsizlikle mücadele çalışmaları sürüyor.

İşverenle iş arayanı buluşturmada önemli bir göreve sahip olan İŞKUR, teknolojiden de en etkili yollardan faydalanmaya çalışıyor. Bu çerçevede bir süre önce akıllı cep telefonu kullanıcılarına özel İŞKUR e-Şube uygulamasını kullanıma sunan İŞKUR verdiği hizmetleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın iletişim merkezi Alo 170 ile birleştirdi. İş arayanlar, buradan başvuru işlemlerini gerçekleitrebilecek.  İŞKUR'a kayıtlı 105 binden fazla açık iş ilanına ALO 170 hattı üzerinden başvuru yapmak artık mümkün.

İŞKUR üzerinden herhangi bir iş ilanına başvuru yaptınız mı? İŞKUR'un son zamanlardaki çalışmalarını nasıl buluyorsunuz? bu soruların yanıtlarını sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4284071/105-bin-acik-is-ilani-var-is-arayanlara-iskurdan-yeni-hizmet