Bir Dondurma Yedi: 500 Bin Liralık Otomobil Kazandı

Ordu'nun Ünye İlçesinde yaşamakta olan 30 yaşındaki Engin Yiğenoğlu isimli kişi, bir dondurma firmasının yaptığı çekilişten kazandığı lüks otomobili İstanbul'dan alarak memleketine döndü.

Alınan son bilgilere göre bir dondurma firması tarafından düzenlenen çekilişke katılan iki kişiye lüks otomobil hediyesi verildi. Çekiliş sonucuna göre Ünye'de yaşayan Engin Yiğenoğlu iki araçtan birini kazanan kişi oldu. Açık Öğretim Fakültesi'nden 4 yıllık İktisat Bölümü mezunu olan ve iş bulamadığı için ağabeyine ait bisiklet satış ve tamiri yapılan işyerinde çalışmakta olan Yiğenoğlu, yaklaşık 500 bin lira değerindeki otomobilini İstanbul'dan teslim alarak ilçeye geldi. Yiğenoğlu'nun getirdiği otomobil Ünye'de ilgiyle karşılandı.

Aracı kazanan talihli Yiğenoğlu, "Otomobili ağabeyimle dün teslim aldık ve Ünye’ye getirdik. Çok mutluyum. Umarım herkes benim yaşadığım şansı yaşar. Aracı biraz kullandıktan sonra müşterisi çıkarsa satmayı düşünüyoruz” dedi.

Yiğenoğlu, daha önce yaptığı açıklamada, "Otomobilin değeri yüksek olduğu için yüksek miktarda da bir vergisi var. Bunu karşılayacak durumum yok. Yakınlarım kanalıyla bankadan kredi alıp bu parayı ödemeyi planlıyoruz" demişti. Yiğenoğlu, aracı alıp Ünye'ye geldikten sonra bu konuda açıklama yapmadı.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4283979/bir-dondurma-yedi-500-bin-liralik-otomobil-kazandi