Mehmet Ali Erbil Türk Malı'ndan Neden Çıkarıldı , Çarkıfelek Yayından Kaldırılacak mı?

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Yıllar sonra Türk Malı ile dizi sektörüne yeniden dönüş yapan ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'in işine geçtiğimiz günlerde flaş bir kararla son verilmişti. Ünlü oyuncunun dizideen neden ayrıldığı konusunda hehrangi bir açıklama gelmemişti. Ancak Vatan Gazetesinde yer alan flaş bir habere göre, ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'in bir set çalışanına sarkıntılık ettiği gerekçesiyle işine son verildiği öğrenildi.

Kulislerde dolaşan iddialara göre set çalışanına sarkıntılık eden Mehmet ali Erbil, karşılık bulamayınca bu duruma bozuldu ve dizi yöneticilerine giderek “Bu kızı işten kovun” diye baskı yaptı. Ancak Mehmet Ali Erbil’in bu çıkışı ters tepti ve yapım şirketi böyle bir şeyi yapamayacaklarını söyledi.

Bunun üzerine kesin bir tavır ortaya koyan Türk Malı dizisinin yapım şirketi Süreç Film yöneticileri, Star TV yönetimi ile bir görüşme yaptı ve yaşanan olayı anlattı. Kanal ile yapım şirketinin görüşmesinden de onay gelince Süreç Film apar topar şekilde ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil'in işine son verdi.

Hatta, yine aynı kanalda yayınlanan Çarkıfelek’in de yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara
Kaynak: Vatan

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4283820/mehmet-ali-erbil-turk-malindan-neden-cikarildi-carkifelek-yayindan-kaldirilacak-mi