Emniyet Müdürlüğü Açıkladı! Yarın Bu Yollar Kapatılacak!

Emniyet Müdürlüğü Açıkladı! Yarın Bu Yollar Kapatılacak! 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklama dahilinde Galatasaray - Fenerbahçe maçı nedeni ile çok sayıda yol kapatılacak.

Galatasaray - Fenerbahçe maçı sebebi ile İstanbul'da kapatılacak olan yollar yarın 14.00'den itibaren kullanılamayacak. Peki o yollar hangileri?

PAZAR GÜNÜ KAPATILACAK OLAN YOLLAR; Seyrantepe Metro Kavşağı - Ayazağa istikametine giden yan yol girişi, TEM Kuzey yan yoldan stat istikametine giden yan yol girişi, TEM Kuzey yan yoldan TEM Güney yan oya dönüş varyant girişi olarak kamuoyuna açıklandı.

PAZARTESİ GÜNÜ 16.00'dan itibaren kapanacak olan yollar ise; Dolmabahçe Caddesi Akaretler Kavşağından Kadırgalar alt baş ışıklara kadar olan bölge, Kadırgalar Caddesi Bayıldım Caddesi arası olarak duyuruldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün açıklaması kapsamında bu yollar alternatif yollar aracılığı ile rahatlatılacak. Belirtilen yollar pazar günü 14.00'den sona, Pazartesi günü saat 16.00'dan sonra kapalı olacak.

grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4283397/emniyet-mudurlugu-acikladi-yarin-bu-yollar-kapatilacak